gazele biznesu 2020

logo FachMann

logo PHMB
Firma APA-2 istnieje na rynku od 1997 roku. Tak więc za nami już wiele lat tradycji i doświadczenia.W tym czasie rozbudowaliśmy zarówno nasze struktury do obecnie działających trzech oddziałów, jak również ofertę produktową do poziomu bezpośredniej współpracy z ponad czterdziestoma wiodącymi producentami.

Naszą pozycję na rynku potwierdza przynależność do ogólnopolskiej Grupy Budowlanej PHMB, której jesteśmy już pięcioletnim reprezentantem na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Przynależność do tej Grupy pozwala nam wynegocjować dla naszych Klientów dobre warunki handlowe jak również umożliwia nam obsługę inwestycji naszych klientów w całym kraju i poza jego granicami.

Oprócz szerokiej oferty towarowej, do jakiej zapewniamy dostęp, rozwijamy stale poprzez rosnący sektor firm współpracujących zakres usług dodatkowych takich jak pomoc w pracach geodezyjnych, projektowych, organizacji placu budowy (rozbiórki, wynajem kontenerów, układanie tymczasowych dróg dojazdowych, wynajem sanitariatów przenośnych, badania termowizyjne budynków, usługi transportowe, roboty ziemne itp.)

Nasz Zespół stara się dopasować Państwa obsługę do Waszych oczekiwań. Niezależnie od efektów naszej współpracy możecie Państwo liczyć u nas na doradztwo w ramach kompetencji naszego Zespołu oraz szerokiej rzeszy Doradców Technicznych współpracujących z nami Producentów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży.


APA 2